STØTT TSK – NYT GOD KAFFE

Nå kan du støtte klubben din, samtidig som du drikker ekstra god kaffe!

Vi i Tønsberg Svømmeklubb selger nå kaffe som gir gode inntekter til klubben vår. Kaffen leveres i esker med 10 poser, hver på 250 gram. 2,5 kg kvalitetskaffe koster kr. 495,-.

kaffeDu kan velge mellom hele bønner eller filtermalt.

Kaffen selges som et dugnadsprosjekt, og vil gi klubben sårt tiltrengte midler. Dette vil gjøre oss i stand til å gi et enda bedre tilbud til medlemmer av Tønsberg Svømmeklubb. Vi får realisert prosjekter gjennom at du drikker en god kopp kaffe!

Kaffen er produsert av Bergstrands Kafferosteri AB. Dette er en familiedrevet bedrift som ble etablert i 1891. Det er nå 4. og 5. generasjon i familien som leder bedriften. Kaffen vi selger er spesielt utviklet for det norske markedet.

Ta vel imot våre medlemmer når de kommer hjem til deg. Har du ikke fått besøk, ring daglig Leder Brit W. Nakken, tel: 948 71 975 eller send en epost til brit@tonsbergsvommeklubb.no for en bestilling.

Betaling gjøres via VIPPS nr.: 549212